Magnum Crack Beyaz #Ürünİncelemesi

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Magnum Crack inceleme serimizde Classic ve Badem çeşidi sonrasında sıra serinin son video incelemesi olan Magnum Crack White – Beyaz çikolatalı dondurmaya geldi. Magnum Crack beyaz ürünü adı gibi bembeyaz bir ürün geerçekten. Ürün temel olarak %71 oranında vanilyalı dondurma ve %29 oranında beyaz çikolata parçaları içeriyor. Ürün %10 oranında süt yağı içeriyor. Diğer çeşitlerde olduğu gibi Magnum Crack Beyaz da Macaristan’da üretiliyor.

Comments

Taner Tolga Tarlacı 3T Joker says:

Bizim market 37 tl ye satıyor heryerde 32 videoyu izledikten sonra gidip alıcam.

Hacer LK says:

The sugar filmi izledikten sonra işlenmiş şekeri artık canavar gibi görüyorum.

furkan Balcı says:

Merhaba hocam tedex konuşmanızda mobil uygulamadan bahsetmişsiniz Şu an ne aşamada

Mahmut Utku Yılmaz says:

helal be abi vallaha ben o dondurmada porsiyon olduğunu bilmeden direk girip bitirmiştim 1 ay önce onun kalorisini yeni verdiğimi farkettim .d

Booker T says:

Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Sizin niyetiniz ne kadar insanların bilinçli olması, zararlı ürünlerden uzak durması, farkındalık oluşturmak olsa da Türkiye'de ki tüketici farkındalığı göz önüne alındığında paylaşımlarınızdan bu ve bu tarz ürünleri görüp " amaaan ne olacak bir kere deneyelim bakalım" diyip alacak çok insan var. İnsana gram faydası olmayan bu ürünü " amaaan " diyerek denemek isteyen bilinçli (!) kardeşim, bunu okuyorsan DENEME! ALMA! ALDIRMA!

Write a comment

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.